Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
Four Seasons Hotel Sydney
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

199 George Street, 2000, Sydney, Sydney centrum, Austrálie
Language/Jazyk:
Four Seasons Hotel Sydney impression Rychlý popis
Four Seasons Hotel se nachází v centrální obchodní čtvrti Sydney. Poskytuje výhled na historickou oblast The Rocks a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, restauraci, bazén a vlastní fitness centrum. Z luxusních pokojů se otevírá panoramatický výhled na kultovní budovu opery v Sydney a přístav Circular Quay.
Všechny pokoje v hotelu Four Seasons Sydney byly pečlivě navrženy a vybaveny zařízením nejvyšší kvality. Najdete v nich LCD TV, dokovací stanici pro iPod a zdarma připravené toaletní potřeby značky Apelles. Na vyžádání dostanete pantofle a čínský čaj.
V restauraci Pei-Modern si můžete pochutnat na kvalitním moderním menu sestaveném z pokrmů připravených na grilu a nebo v typické australské peci vytápěné dřevem. V baru Grain je k dispozici výběr koktejlů, vín, piv a lihovin.
Zázemí hotelu Four Seasons zahrnuje plně vybavené moderní fitness centrum o rozloze 350 m², ve kterém najdete i relaxační saunu. Je rovněž možné navštívit hotelové terapeutické wellness centrum, které poskytuje procedury na ošetření pleti a relaxační masáže. Doprava na letiště je k dispozici na vyžádání. Asistenci nabízí i čínsky mluvící personál. Ubytování přijímá kreditní karty Union Pay.

Důležité informace
Please note that access around the hotel and in the Central Business District has changed due to road closures associated with the Light Rail project on George Street. The property suggests that you allow additional travel time to the airport on your day of departure or your next destination. Should you be driving to the hotel, accessing the main driveway on George Street, will be via Loftus and Alfred Street.
Please note that there is a 2% charge for payments made with a credit card.
Pei Modern Restaurant will be closed from 8 January 2017 to undergo renovation and redesign. Reopening is expected for late March 2017.
During the renovation, Four Seasons Hotel Sydney has relocated and recreated dining experiences on level 2, including buffet breakfast, refreshments throughout the day, and a pop-up restaurant, Tables, for lunch and dinner.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 15:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Typ: Hotel
 • Rooms: 531
 • Hotel Chain: Four Seasons Hotels and Resorts
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay debit card, UnionPay credit card, Diners Club
 • Parkoviště
 • Vlastní parkoviště
 • Soukromé parkoviště
 • WiFi ve všech prostorách
 • Luxury
 • Zámek/Hrad
 • Design
 • Spa/Relax
 • International
 • Business
 • Gourmet
 • Romance/Líbánky
 • Nakupování
Služby
Služby na recepci
 • Pronájem aut
 • Hlídané parkoviště
 • Recepce 24 hodin denně
 • Denní tisk
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Trezor
 • Parkování s obsluhou
 • Směnárna
 • Turistické informace
 • Úschova zavazadel
 • Bankomat
 • Služba concierge
 • Kadeřnictví/kosmetika
 • Obchod se suvenýry
 • Obchody v hotelu

Fotografie

Four Seasons Hotel Sydney photo 1
Four Seasons Hotel Sydney photo 2
Four Seasons Hotel Sydney photo 3
Four Seasons Hotel Sydney photo 4
Four Seasons Hotel Sydney photo 5
Four Seasons Hotel Sydney photo 6
Four Seasons Hotel Sydney photo 7
Four Seasons Hotel Sydney photo 8
Four Seasons Hotel Sydney photo 9
Four Seasons Hotel Sydney photo 10
Four Seasons Hotel Sydney photo 11
Four Seasons Hotel Sydney photo 12
Four Seasons Hotel Sydney photo 13
Four Seasons Hotel Sydney photo 14
Four Seasons Hotel Sydney photo 15
Four Seasons Hotel Sydney photo 16
Four Seasons Hotel Sydney photo 17
Four Seasons Hotel Sydney photo 18
Four Seasons Hotel Sydney photo 19
Four Seasons Hotel Sydney photo 20
Four Seasons Hotel Sydney photo 21
Four Seasons Hotel Sydney photo 22
Four Seasons Hotel Sydney photo 23
Four Seasons Hotel Sydney photo 24
Four Seasons Hotel Sydney photo 25
Four Seasons Hotel Sydney photo 26
Four Seasons Hotel Sydney photo 27
Four Seasons Hotel Sydney photo 28
Four Seasons Hotel Sydney photo 29
Four Seasons Hotel Sydney photo 30
Four Seasons Hotel Sydney photo 31
Four Seasons Hotel Sydney photo 32
Four Seasons Hotel Sydney photo 33
Four Seasons Hotel Sydney photo 34
Four Seasons Hotel Sydney photo 35
Four Seasons Hotel Sydney photo 36
Four Seasons Hotel Sydney photo 37
Four Seasons Hotel Sydney photo 38
Four Seasons Hotel Sydney photo 39
Four Seasons Hotel Sydney photo 40
Four Seasons Hotel Sydney photo 41
Four Seasons Hotel Sydney photo 42
Four Seasons Hotel Sydney photo 43
Four Seasons Hotel Sydney photo 44

Rooms

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a vstupem do Executive Clubu (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a vstupem do Executive Clubu Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a vstupem do Executive Clubu  
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí vybavený DVD přehrávačem, minibarem a dokovací stanicí pro iPod. Cena zahrnuje: - přístup do klubu Executive včetně každodenní bezplatné snídaně formou bufetu, večerního drobného občerstvení a nápojů, - bezplatné připojení k internetu na pokoji, - bezplatnou službu žehlení oděvů. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 2 osoby V pokoji není možné ubytovat další osoby.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 26 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Pokoj Club Deluxe s výhledem na město (1 manželská postel King) (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Club Deluxe s výhledem na město (1 manželská postel King) Pokoj Club Deluxe s výhledem na město (1 manželská postel King) Pokoj Club Deluxe s výhledem na město (1 manželská postel King) Pokoj Club Deluxe s výhledem na město (1 manželská postel King) Pokoj Club Deluxe s výhledem na město (1 manželská postel King)  
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, županem, satelitní TV a minibarem. Hosté mají přístup do Lounge 32, který zahrnuje: - každodenní snídani, - gurmánské kanapky a večerní nápoje, - bezplatné žehlení prádla, - kancelářské služby, - internet zdarma. Upozorňujeme, že jídla a nápoje včetně chuťovek jsou k dispozici pouze v salonku Executive Club, nikoliv v baru nebo restauraci. Vezměte prosím na vědomí, že každodenní snídaně nelze nahradit pokojovou službou.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 26 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 391.50 ... AUD 735.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Deluxe s částečným výhledem na přístav - 2 oddělené postele (Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi)
Pokoj Deluxe s částečným výhledem na přístav - 2 oddělené postele Pokoj Deluxe s částečným výhledem na přístav - 2 oddělené postele Pokoj Deluxe s částečným výhledem na přístav - 2 oddělené postele Pokoj Deluxe s částečným výhledem na přístav - 2 oddělené postele  
Tento dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi je vybaven minibarem, županem a posezením. Upozorňujeme, že do něj nelze umístit přistýlky a na stávajících postelích nemohou přespat děti starší 2 let.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 26 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: AUD 310.50 ... AUD 610.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Club Premier s výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Club Premier s výhledem na město Pokoj Club Premier s výhledem na město Pokoj Club Premier s výhledem na město Pokoj Club Premier s výhledem na město  
Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, županem a posezením. Hosté mají přístup do Lounge 32, který zahrnuje: - každodenní snídani, - gurmánské kanapky a večerní nápoje, - bezplatné žehlení prádla, - kancelářské služby, - internet zdarma. Upozorňujeme, že jídla a nápoje včetně chuťovek jsou k dispozici pouze v salonku Executive Club, nikoliv v baru nebo restauraci. Vezměte prosím na vědomí, že každodenní snídaně nelze nahradit pokojovou službou.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 52 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 490.50 ... AUD 845.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Club Premier s výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Club Premier s výhledem na přístav Pokoj Club Premier s výhledem na přístav Pokoj Club Premier s výhledem na přístav Pokoj Club Premier s výhledem na přístav  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má posezení, župan a klimatizaci. Hosté mají přístup do Lounge 32, který zahrnuje: - každodenní snídani, - gurmánské kanapky a večerní nápoje, - bezplatné žehlení prádla, - kancelářské služby, - internet zdarma. Upozorňujeme, že jídla a nápoje včetně chuťovek jsou k dispozici pouze v salonku Executive Club, nikoliv v baru nebo restauraci. Vezměte prosím na vědomí, že každodenní snídaně nelze nahradit pokojovou službou.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 52 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 616.50 ... AUD 985.00; select dates below to get current rates.

Pokoj typu Deluxe s postelí velikosti King a výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj typu Deluxe s postelí velikosti King a výhledem na přístav Pokoj typu Deluxe s postelí velikosti King a výhledem na přístav Pokoj typu Deluxe s postelí velikosti King a výhledem na přístav Pokoj typu Deluxe s postelí velikosti King a výhledem na přístav  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí je vybavený minibarem, satelitní TV a dokovací stanicí pro iPod. Upozorňujeme, že do něj nelze umístit přistýlku a na stávajících postelích nemohou navíc přespat děti starší 2 let.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 26 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 332.00 ... AUD 625.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí a výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí a výhledem na přístav  
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, dokovací stanicí pro iPod, minibarem a županem. Upozorňujeme, že do něj nelze umístit přistýlku a na stávajících postelích nemohou navíc přespat děti starší 2 let.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 26 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: AUD 332.00 ... AUD 600.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Club s výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Apartmá Club s výhledem na město Apartmá Club s výhledem na město Apartmá Club s výhledem na město Apartmá Club s výhledem na město  
Tento klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má dokovací stanici pro iPod a DVD přehrávač. Nabídka zahrnuje: - každodenní snídani, - gurmánské kanapky a večerní nápoje, - bezplatné žehlení prádla, - kancelářské služby, - bezplatný internet.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 53 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 573.00 ... AUD 895.00; select dates below to get current rates.

Pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King a výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi)
Pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King a výhledem na město Pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King a výhledem na město Pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King a výhledem na město Pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King a výhledem na město  
Tento pokoj s manželskou postelí King má klimatizaci, dokovací stanici pro iPod a DVD přehrávač.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 53 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 355.50 ... AUD 745.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Club s částečným výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Apartmá Club s částečným výhledem na přístav Apartmá Club s částečným výhledem na přístav Apartmá Club s částečným výhledem na přístav Apartmá Club s částečným výhledem na přístav  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí je vybavený DVD přehrávačem, minibarem a dokovací stanicí pro iPod. Hosté mají přístup do Lounge 32, který zahrnuje: - každodenní snídani, - gurmánské kanapky a večerní nápoje, - bezplatné žehlení prádla, - kancelářské služby, - internet zdarma. Upozorňujeme, že jídla a nápoje včetně chuťovek jsou k dispozici pouze v salonku Executive Club, nikoliv v baru nebo restauraci. Vezměte prosím na vědomí, že každodenní snídaně nelze nahradit pokojovou službou.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 53 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 580.50 ... AUD 915.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Premier s částečným výhledem na přístav (1 manželská postel King) (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Premier s částečným výhledem na přístav (1 manželská postel King) Pokoj Premier s částečným výhledem na přístav (1 manželská postel King) Pokoj Premier s částečným výhledem na přístav (1 manželská postel King) Pokoj Premier s částečným výhledem na přístav (1 manželská postel King)  
Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, posezením a kabelovou TV.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 53 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 400.50 ... AUD 765.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Club s přímým výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Apartmá Club s přímým výhledem na přístav Apartmá Club s přímým výhledem na přístav Apartmá Club s přímým výhledem na přístav Apartmá Club s přímým výhledem na přístav  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má župan, posezení a DVD přehrávač. Hosté mají přístup do Lounge 32, který zahrnuje: - každodenní snídani, - gurmánské kanapky a večerní nápoje, - bezplatné žehlení prádla, - kancelářské služby, - internet zdarma. Upozorňujeme, že jídla a nápoje včetně chuťovek jsou k dispozici pouze v salonku Executive Club, nikoliv v baru nebo restauraci. Vezměte prosím na vědomí, že každodenní snídaně nelze nahradit pokojovou službou.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 53 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 693.00 ... AUD 815.00; select dates below to get current rates.

Luxusní královské apartmá Royal (Apartmá)
Luxusní královské apartmá Royal Luxusní královské apartmá Royal Luxusní královské apartmá Royal Luxusní královské apartmá Royal Luxusní královské apartmá Royal  
Toto apartmá má župan, minibar a dokovací stanici pro iPod.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 107 m²

Cena: AUD 3431.25 ... AUD 3875.00; select dates below to get current rates.

Pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King a výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King a výhledem na přístav Pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King a výhledem na přístav Pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King a výhledem na přístav Pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King a výhledem na přístav  
Tento klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má minibar a kabelovou TV.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 53 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 499.50 ... AUD 795.00; select dates below to get current rates.

Prezidentské apartmá se 2 ložnicemi (Apartmá)
Prezidentské apartmá se 2 ložnicemi Prezidentské apartmá se 2 ložnicemi Prezidentské apartmá se 2 ložnicemi Prezidentské apartmá se 2 ložnicemi Prezidentské apartmá se 2 ložnicemi  
Apartmá s županem, dokovací stanicí pro iPod a posezením.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 4
Velikost místnosti: 156 m²

Cena: AUD 5204.25 ... AUD 6025.00; select dates below to get current rates.

Apartmá typu Junior s výhledem na přístav (Apartmá)
Apartmá typu Junior s výhledem na přístav Apartmá typu Junior s výhledem na přístav Apartmá typu Junior s výhledem na přístav Apartmá typu Junior s výhledem na přístav Apartmá typu Junior s výhledem na přístav  
Toto apartmá má posezení, dokovací stanici pro iPod a DVD přehrávač.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 53 m²

Cena: AUD 571.50 ... AUD 985.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Premier s částečným výhledem na přístav (1 manželská postel King) (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Premier s částečným výhledem na přístav (1 manželská postel King) Pokoj Premier s částečným výhledem na přístav (1 manželská postel King) Pokoj Premier s částečným výhledem na přístav (1 manželská postel King) Pokoj Premier s částečným výhledem na přístav (1 manželská postel King)  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má klimatizaci, výhled a satelitní TV. Upozorňujeme, že do něj nelze umístit přistýlky a na stávajících postelích nemohou přespat děti starší 2 let.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 26 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 300.00 ... AUD 695.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město  
Tento dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi má dokovací stanici pro iPod, klimatizaci a župan. Upozorňujeme, že do něj nelze umístit přistýlku a na stávajících postelích nemohou navíc přespat děti starší 2 let.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 26 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: AUD 244.00 ... AUD 455.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Deluxe s postelí velikosti King s výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Deluxe s postelí velikosti King s výhledem na město Pokoj Deluxe s postelí velikosti King s výhledem na město Pokoj Deluxe s postelí velikosti King s výhledem na město Pokoj Deluxe s postelí velikosti King s výhledem na město  
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, minibarem, dokovací stanicí pro iPod a županem. Upozorňujeme, že do něj nelze umístit přistýlku a na stávajících postelích nemohou navíc přespat děti starší 2 let.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 26 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AUD 244.00 ... AUD 585.00; select dates below to get current rates.

Královské apartmá (Apartmá)
Královské apartmá Královské apartmá Královské apartmá Královské apartmá Královské apartmá Královské apartmá  
Toto klimatizované apartmá je vybavené kabelovou TV a posezením.

Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 107 m²

Cena: AUD 2047.50 ... AUD 2555.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Deluxe s manželskou postelí Queen a výhledem na město - bezbariérový přístup (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Deluxe s manželskou postelí Queen a výhledem na město - bezbariérový přístup Pokoj Deluxe s manželskou postelí Queen a výhledem na město - bezbariérový přístup Pokoj Deluxe s manželskou postelí Queen a výhledem na město - bezbariérový přístup Pokoj Deluxe s manželskou postelí Queen a výhledem na město - bezbariérový přístup  
Room facilities: Budík, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Žehlička
Max persons: 2
Velikost místnosti: 26 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: AUD 260.00 ... AUD 505.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
Quay West Suites Sydney @ 0,1 km
5* Hotel
C
Russell Hotel In The Rocks @ 0,1 km
3* Hotel
D
Sydney Harbour Bed and Breakfast @ 0,2 km
4* Bed and Breakfast
E
Sydney Harbour Marriott @ 0,2 km
5* Hotel
F
Shangri-La Hotel Sydney @ 0,2 km
5* Hotel
G
Rendezvous Hotel Sydney The Rocks @ 0,2 km
4* Hotel
H
Sydney CBD Studio Apartment 503BRG @ 0,2 km
Apartmán
J
Australian Heritage Hotel @ 0,2 km
3* Hotel
K
Sydney Harbour YHA @ 0,2 km
5* Hostel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading